Northline Yetti Black

Značka: Northline
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

175 € s DPH
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
Dostupnosť:
Pripravujeme
Počet:
Kúpiť na splátky:
Quatro kalkulačka

Nová modelová rada Yetti od zn. Northline je určená predovšetkým pre menšie vozidlá vďaka svojim malým rozmerom 131x72x36. Objem 300l je však veľmi praktický a vhodný na prepravu batožiny, či športových potrieb. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach, čierna a biela s lesklou povrchovou úpravou.

Northline Yetti má zachovaný predný difúzor charakteristický pre všetky ostatné modely Northline, ktorý efektívne presúva prúdenie vzduchu nad vrchnú kupolu a znižuje tak hluk. Zadná časť boxu efektívne znížuje rotáciu vzduchu za boxom. 

                    

Vrchná kupola  je vyrobená z 5 mm ABS-PMMA čo sa v kategórii malých boxov vyskytuje veĺmi ojedinele. Vďaka kvalitnému materiálu je box veľmi pevný, stabilný aj vo vysokých rýchlostiach na diaľniciach a odolný voči mechanickému poškodeniu. 

Strešný box Northline Yetti je dodávaný s upínacím systémom s tzv. "U" skrutkou vhodnou pre nosiče so šírkou max 83 mm. Je možné dokúpiť aj sadu pre upnutie do T-drážky (cena 15 €)

Northline Yetti je vybavený praktickým závesným systémom ktorý slúži slúži na zavesenie boxu na stenu vo zvyslej polohe.

Na strešné boxy Nortlhline Yetti poskytuje výrobca záruku až 5 rokov!

Box spĺňa testy TUV.

Strešné boxy Northline sú navrhnuté a dizajnované na Slovensku a vyrábajú sa v Čechách.

Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.