THULE Vector L Black
 
 

THULE Vector L Black

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

1 499 € s DPH
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
Dostupnosť:
Nedostupné
Počet:
Kúpiť na splátky:
Quatro kalkulačka

Strešné boxy Thule Vector sú nástupcami boxov prémiovej rady Dynamic a Excellence. Boxy Vector prichádzajú s dizajnom, ktorý dodáva každému automobilu výrazný vzhľad. Nízky profil a mierne klesajúca predná časť pomáhajú vytvárať kompaktnú líniu s modernými vozidlami aby si udržali čistý vzhľad.

Thule Vector bol ocenený cenou IF Design Award v produktovej kategórií od World Design Guide.

Interiér boxu má integrované dve automatické osvetlenia a odnímateľnú plstenú výstelku spodnej časti boxu pre lepšiu ochranu lyží alebo prepravovaného nákladu. Vnútorná časť veka je bielej farby čo v kombinácii s LED svetlom zjednodušuje manipuláciu s batožinou v noci. Výstelku je možné z boxu vybrať a v prípade potreby vyčistiť.

Thule Vector L Black má rozmery 231.5 x 88.5 x 35.5 cm, objem 430l a umožňuje prepravovať až 6 párov lyží s max.dĺžkou 205 cm či 3-5 snowboardov. Ak vám tieto rozmery nevyhovujú, pozrite si veľkostné verzie boxov Thule Vector M a Alpine. Boxy sa vyrábajú v dvoch farebných prevedeniach: čierna metalická a titánová.

 

Vlastnosti Thule Vector:

Obojstranné otváranie

Thule Vector je možné otvárať z oboch strán. To znamená nielen jednoduchý a ľahký prístup k batožine, ale tiež ľahšiu montáž strešného boxu na strešné nosiče. Veko boxu je vystužené prídavnými výstuhami, takže otváranie a zatváranie boxu je pohodlné a nenáročné.

 

Centrálny zamykací systém 

SlideLock 

Strešný box Thule Vector má trojbodový zámok ovládaný systémom SlideLock, vďaka ktorému je možné zatvoriť a uzamknúť box jednou rukou. Zamykací systém má bezpečnostnú poistku, ktorá zabezpečuje, že kľúč je možné vybrať zo zámku iba vtedy ak všetky uzamykacie body sú pevne uzavreté.

Pre pohodlnú manipuláciu s vekom je box vybavený ergonomicky tvarovanými madlami.

Prístup do kufra

Predsunutá poloha boxu na streche auta Vám zaručí bezpečný prístup do kufra s minimálnym rizikom kontaktu dverí auta s vekom boxu.

Power-Click

Thule Vector je vybavený patentovaným systémom pre rýchlu montáž boxov Thule PowerClick, s ktorým namontujete box ľahko a bezpečne. Je vybavený indikátorom momentu dotiahnuti. Stačia 4 otočenia a upínacie čeľuste sa utiahnu okolo tyče strešného nosiča. Kompletná montáž je hotová za niekoľkých minút. Vhodný pre všetky typy strešných nosičov.

     

 

 

 

Thule Vector určite patrí medzi najkrajšie boxy na trhu. Výrobca doň, ako do svojej vlajkovej lode, zakomponoval všetky svoje overené technické vylepšenia ako PowerClick, SlideLock, výstuhy veka a novinky – integrované osvetlenie a výstelku dna, takže za výbavu má jednotku. Manipulácia s boxom je jednoduchá a príjemná.

Všetky modely Vector sú nízkoprofilové a Thule sa v tomto prípade vzdalo určitej prepravnej kapacity v prospech dizajnu, čim predurčujú box viac pre lyžiarov než pre (najmä väčšie) rodiny. Cena boxu asi nedovolí vidieť tento box na cestách príliš často, čo jeho majiteľom asi bude vyhovovať :)

 

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm) 231,5 
Šírka (cm) 88,5 
Výška (cm) 35,5 
Vnútorné rozmery
Dĺžka (cm) 204,5 
Šírka (cm) 78 
Výška (cm) 32,5 
Kapacita
Objem (litrov) 430 
Maximálna dĺžka lyží (cm) 205 
Lyže 4-6 párov 
Snowboard 3-5 
Upevnenie Power-Click 
Nosnosť (kg) 75 
Hmotnosť 30 kg
Farba čierna 
Uzamykanie centrálne 
Materiál ABS 
Otváranie obojstranné 
Otvárací mechanizmus Pružinový Dual-Force 
Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.