Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

Akú dĺžku boxu vybrať na elegantný sedan?

Pri rozhodovaní aký veľký box potrebujete musíte vziať do úvahy aj to, na aké auto ho umiestnite.  Okrem otázky, či Vám box na auto vojde a či otvoríte kufor, je rovnako dôležitá aj otázka ako bude box na aute vyzerať. Práve preto sme pre Vás nafotili rôzne dĺžky boxov na rovnakom aute.  Veríme, že Vám tento návod pomôže v rozhodovaní.

Ak máte iný typ automobilu, pozrite si naše ďalšie články:

Akú dĺžku boxu vybrať pre rodinné kombi?

Akú dĺžku boxu vybrať pre krátky hatchback?

Sedany sú elegantné a exkluzívne autá, vzhľad ktorých môže správne zvolený box pekne doplniť. Vďaka konštrukcii sedanu sa nemusíte obávať, či pri dlhom boxe neotvoríte kufor.

 

1. Box s dĺžkou 130cm - Northline Adventure 130 -  ide o kratučký box, ktorý v podstate "nepristane" žiadnemu autu. Je to však voľba zákazníkov pri špecifických potrebách a jeho obrovskou výhodou sú minimálne nároky na skladovanie. Box už nie je v ponuke avšak jemu podobný rozmerom s dĺžkou 131 cm je Northline Yetti.

SE1

 

2. Box s dĺžkou 190cm - Northline ECOspace Antracit - vhodná dĺžka na sedan.

SE2

SE3

 

3. Box s dĺžkou 200cm - Envio Neox B/SG - dĺžka boxu je na sedan ideálna, v tomto konkrétnom prípade však ide o vyšší box ktorý vzhľadovo so sedanom až tak neladí.

SE4

SE5

 

4. Box s dĺžkou 205cm - Northline Tirol 420 - podobná dĺžka ako v predchádzajúcom prípade, ale vďaka nižšiemu profilu a elegantnému vzhľadu tento box perfektne dopĺňa auto.

SE6

SE7

 

5. Box s dĺžkou 215cm - Packline NX 215 - exkluxívny box na krásnom aute, perfektná kombinácia, niet čo dodať.

SE8

SE9

 

6. Box s dĺžkou 232cm - Thule Touring Alpine -  aj keď je tento box dlhý, jeho elegantný vzhľad nepôsobí rušivo.

SE10

SE11

Veríme, že Vám tento článok pomôže pri rozhodovaní. Budeme radi ak sa s nami podelíte (v diskusii pod článkom) o názor. Pýtajte sa, ak okrem dĺžky riešite pri výbere boxu aj inú dilemu, možno bude Vaša otázka námetom na ďalší článok.