Aký dlhý box vybrať pre rodinné kombi?

Ak máte iný typ automobilu, pozrite si naše ďalšie články:

Akú dĺžku boxu vybrať na krátky hatchback?

Akú dĺžku boxu vybrať na elegantný sedan?

Pri rozhodovaní aký veľký box potrebujete musíte vziať do úvahy aj to, na aké auto ho umiestnite.  Okrem otázky či Vám box na auto vojde a či otvoríte kufor, je rovnako dôležitá aj otázka ako bude box na aute vyzerať. Práve preto sme pre Vás nafotili rôzne dĺžky boxov na rovnakom aute.  Veríme, že Vám tento návod pomôže v rozhodovaní.

Na rodinné kombi môžete umiestniť akýkoľvek dlhý box bez toho, aby ste mali problém s otvorením kufra. Príliž krátke boxy však na dlhom aute nevyniknú, a naopak elegantný box správnej dĺžky krásne doplní vzhľad auta.

 

1. Box s dĺžkou 130cm - Northline Adventure 130 - ide o kratučký box, ktorý v podstate "nepristane" žiadnemu autu. Je to však voľba zákazníkov pri špecifických potrebách a jeho obrovskou výhodou sú minimálne nároky na skladovanie.

 

2. Box s dĺžkou 190cm - Northline ECOspace Antracit - pre dlhšie autá by sme odporúčali už box s väčšou dĺžkou. Získate tým aj vyššiu prepravnú kapacitu. Je lepšie mať pár litrov v boxe prázdnych, ako keď pri balení na dovolenku chýbajú. 

 

3. Box s dĺžkou 200cm - Envio Neox B/SG - dĺžka  200cm je pre dlhšie autá v poriadku, máte však stále priestor aj na dlhší box. 

 

4. Box s dĺžkou 205cm - Northline Tirol 420 - táto dĺžka boxu kombíku naozaj pristane.

 

5. Box s dĺžkou 215cm - Packline NX 215 - podobne ako predchádzajúci box, aj tento je pre kombi výborná voľba.

 

6. Box s dĺžkou 232cm - Thule Touring Alpine - pri kombi otvoríte dvere kufra aj pri najdhších boxoch aké sú na trhu. 

 

Veríme, že Vám tento článok pomôže pri rozhodovaní. Budeme radi ak sa s nami podelíte (v diskusii pod článkom) o názor. Pýtajte sa, ak okrem dĺžky riešite pri výbere boxu aj inú dilemu, možno bude Vaša otázka námetom na ďalší článok.
Diskusia
Pridať nový príspevok
Zoltán R.
Estetickú dilemu, ktorý autobox "pristane" môjmu autu, len pred nedávnom vyriešil INTEGROVANÝ strešný box od UltraPlastu- slovenský výrobca, ktorý ako prvý na svete vyrába strešné boxy "namieru". Skvelé!
16.05.2018 o 13:00:56Reagovať
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.