Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

Aký dlhý box vybrať pre rodinné kombi?

Pri rozhodovaní aký veľký box potrebujete musíte vziať do úvahy aj to, na aké auto ho umiestnite.  Okrem otázky či Vám box na auto vojde a či otvoríte kufor, je rovnako dôležitá aj otázka ako bude box na aute vyzerať. Práve preto sme pre Vás nafotili rôzne dĺžky boxov na rovnakom aute.  Veríme, že Vám tento návod pomôže v rozhodovaní.

Ak máte iný typ automobilu, pozrite si naše ďalšie články:

Akú dĺžku boxu vybrať na krátky hatchback?

Akú dĺžku boxu vybrať na elegantný sedan?

Na rodinné kombi môžete umiestniť akýkoľvek dlhý box bez toho, aby ste mali problém s otvorením kufra. Príliž krátke boxy však na dlhom aute nevyniknú, a naopak elegantný box správnej dĺžky krásne doplní vzhľad auta.

 

1. Box s dĺžkou 130cm - Northline Adventure 130 - ide o kratučký box, ktorý v podstate "nepristane" žiadnemu autu. Je to však voľba zákazníkov pri špecifických potrebách a jeho obrovskou výhodou sú minimálne nároky na skladovanie. Box sa už nepredáva no jemu podobný model s dĺžkou 131cm je Nothline Yetti.

KOM1

 

2. Box s dĺžkou 190cm - Northline ECOspace Antracit - pre dlhšie autá by sme odporúčali už box s väčšou dĺžkou. Získate tým aj vyššiu prepravnú kapacitu. Je lepšie mať pár litrov v boxe prázdnych, ako keď pri balení na dovolenku chýbajú. 

KOM2

KOM3

 

3. Box s dĺžkou 200cm - Envio Neox B/SG - dĺžka  200cm je pre dlhšie autá v poriadku, máte však stále priestor aj na dlhší box. 

KOM4

KOM5

 

4. Box s dĺžkou 205cm - Northline Tirol 420 - táto dĺžka boxu kombíku naozaj pristane.

KOM6

KOM7

 

5. Box s dĺžkou 215cm - Packline NX 215 - podobne ako predchádzajúci box, aj tento je pre kombi výborná voľba.

KOM8

KOM9

 

6. Box s dĺžkou 232cm - Thule Touring Alpine - pri kombi otvoríte dvere kufra aj pri najdhších boxoch aké sú na trhu. 

KOM10

KOM11

Veríme, že Vám tento článok pomôže pri rozhodovaní. Budeme radi ak sa s nami podelíte (v diskusii pod článkom) o názor. Pýtajte sa, ak okrem dĺžky riešite pri výbere boxu aj inú dilemu, možno bude Vaša otázka námetom na ďalší článok.