Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

THULE FOOTHILL

Kód: STATH901250
1 649 € 1 374,17 € bez DPH
Do 7 dní

Strešný stan pre 2 osoby. Uchytenie U-boltom. Na streche zaberá o polovicu menej miesta čo dovoľuje prevoz súčasne z iným príslušenstvom. Po rozložení sa rozmerovo podobá stanu Thule Ayer 2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Thule Foothill je strešný stan pre 2 osoby, ktorý sa skladá do kompaktných  a zachováva tak cenný priestor na streche vozidla pre bicykel, kajak a ďalší iný náklad pre vaše ďalšie dobrodružstvo.

V zloženom stave má autostan Thule Foothill šírku iba 61 cm, čo je o polovicu menej ako väčšina autostanov na trhu. Napriek svojej kompaktnej cestovnej veľkosti ponúka rovnako veľa vnútorného priestoru ako tradičný stan pre 2 osoby. Jednoduché rozloženie a vďaka rozloženiu teleskopické tyče. V zloženom stave je stan nízky a vystupuje iba 24 cm nad strešný nosič. Tým vytvára aerodynamickejší profil na vozidle a mimo sezónu zaberie menej úložného priestoru v garáži.

Thule Foothill je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a bol dôkladne otestovaný v teréne aj v špičkových testovacích zariadeniach spoločnosti Thule. Strešný stan Thule Foothill je vyrobený tak, aby vydržal, aby ste sa mohli sústrediť iba na to, čo je skutočne dôležité – na dobrodružstvo s priateľmi a rodinou.

Dodatočné parametre

Kategória: Autostany
Rozmery v rozloženom stave: 213 × 119 × 101.6 cm
Rozmery v zloženom stave: 210.8 × 61 × 24 cm
Kapacita: 2 osoby
Priestor na spanie: 213 × 119 cm
Hmotnosť: 55.5 kg
Nosnosť (statická): 300 kg
Farba: Agave Green

THULE FOOTHILL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: