Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

YAKIMA FATCAT EVO 6

Kód: LYZYAKFATCAT6S LYZYAKFATCATEVO6 Zvoľte variant
Doprava zdarma
Značka: Yakima
259 € 215,83 € bez DPH
Na otázku Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
- 28.6.2024 Zvoľte variant

Aerodynamický nosič lyží s najväčšou dĺžkou ložnej plochy - až 84cm! Kompatibilný so všetkými strešnými nosičmi. Vhodný na prepravu 6 párov lyží alebo 4 snowboardov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosič lyží a snowboardov Yakima FatCat 6 je medzi nosičmi lyží technologickou špecialitou. Už na prvý pohľad sa od ostatných nosičov lyží odlišuje futuristickým dizajnom, ktorý nie je len vizuálne atraktívny, ale predovšetkým funkčný. 

Technologickou novinkou a aj veľkou výhodou nosiča Yakima FatCat je uchytenie lyží medzi tesniace gumy. Nakoľko je Yakima FatCat 6  nízkoprofilový, viditeľná je len jedna guma, kým druhá je ukrytá vo vnútri nosiča.

yakima-fatcat4-otvoreny

 

Jedinečnosť nosiča lyží a snowboardov Yakima FatCat spočíva aj v unikátnom kĺbovom mechanizme SmartFlex, ktorý zabezpečí bezproblémové uchytenie lyží a snowboardov rôznej hrúbky.

SmartFlex

Hrúbka lyží či snowboardu už viac nepredstavuje žiaden problém. Kĺbový mechanizmus nosiča FatCat umožní automatické nadvihnutie vrchného ramena nosiča v prípade potreby, a zabezpečí tak perfektné uchytenie.

yakima-fatcat4-klb_1

 

Manipulácia s nosičom Yakima FatCat je veľmi praktická, no nezabúda sa ani na bezpečnosť. Samozrejmosťou je zamykanie nosiča a samotné otváranie zabezpečuje veľké tlačidlo, s ktorým sa veľmi ľahko manipuluje aj v lyžiarských rukaviciach.

Yakima_FatCat_uzamykanie

 

V prípade upevnenia lyží z vyšším viazaním je k dispozícii aj možnosť zvýšenoa nosiča. Montážna sadapre zvýšenú montáž je súčasťou baleia. Nosič Yakima FatCat je v tomto prípade vyzdvihnutý len na jednej strane.

yakima-fatcat4-zvysovac

 

Uchytenie Yakima FatCat na strešný nosič je veľmi jednoduché a navyše kompatibilné so všetkými typmi strešných nosičov.

yakima-fatcat4-upnutie

 

Yakima FatCat 6 má nízky a aerodynamický profil, čo mu zaručuje malý odpor vzduchu, a teda aj menšiu spotrebu a nízku hlučnosť. S nosičom Yakima FatCat 6 môžete naraz prepraviť až 6 párov lyží, alebo 4 snowboardy..

nosičom lyží a snowboardov  Yakima FatCat6  cestujte na hory štýlovo a elegantne. Strieborné alebo čierne farebné prevedenie.

Adaptéry pre pripojenie nosičov do T-drážky nie sú súčasťou balenia.

Nosič Yakima FatCat je riešením ak máte na aute originálne nosiče bez T drážok (ako na fotografii). Tento nosič je pre takéto autá jediným riešenim.

Yakima_FatCat6

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nosiče lyží
Rozmery: 100 x 83 cm
Kapacita: 6 párov lyží / 4 snowboardy
Uzamykateľnosť nosiča: áno
Farba: strieborná/ čierna

YAKIMA FATCAT EVO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: