Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

THULE VELOSPACE XT 939 BLACK

Kód: CYKTH939001
Doprava zdarma
Značka: Thule
829 € 690,83 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Univerzálny cyklonosič, robustnej konštrukcie v čiernom prevedení, vhodný na prevoz aj neštandardne veľkých bicyklov. Určený pre 3 bicykle. V prípade potreby možné rozšíriť o štvrtý bicykel.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosič bicyklov THULE VeloSpace XT 939 Black je robusný nosič pre 3 bicykle (s adaptérom až pre 4 bicykle), ktorý umožní prepravu bicyklov najrôznejších druhov a tvarov. od maličkých detských až po elektrobicykle. 

THULE VeloSpace XT 939 Black má nosnosť až 60kg , max hmotnosť jedného bicykla je 30kg. Čo umožňuje prepravu aj elektrobicyklov. K ľahkej montáži prispieva nastaviteľné spojenie ovládané jednou rukou, ktoré vyžaduje použitie nízkej sily na upevnenie nosiča. Nosič je vopred zložený, pri jeho inštalácii nie je potrebné žiadne náradie.

Držiaky kolies s extra dlhými popruhmy pre uchytenie kolies umožňuje uchytenie bicyklov aj s extra širokými kolesami (až 5 palcov). Extra široké žľaby na kolesá uchytia bicykle s rázvorom až 1300mm.

Výklopný mechanizmus nosiča THULE VeloSpace XT 939 Black sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 - 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. Vysúvateľné držiaky kolies umožňujú aj prepravu bicyklov s veľkým zázvorom.

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii dva zhodné zámky, a to na uzamknutie bicyklov k nosiču a následné uzamknutie nosiča na ťažnej guli. V prípade potreby uskladnenia, sa dá nosič jednoducho zložiť aby zaberal podstatne menej miesta a v tomto zloženom stave sa takisto  vôjde do väčšiny automobilov.

Na tento nosič je možné umiestniť špeciálny prepravný box Thule BackSpace.

Pri dokúpení adaptéra Thule VeloSpace Bike Arm je možné na nosiči naraz prepravovať box Thule BackSpace a 1 bicykel.

Dodatočné parametre

Kategória: Nosiče bicyklov na ťažné
Rozmery: 135 x 73 x 79 cm
Rozmery v zloženom stave: 135 x 73 x 31 cm
Kapacita: 3 bicykle (4 bicykle s použitím adaptéra)
Nosnosť: 60 kg
Hmotnosť: 20.6 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla: 30 kg
Max. priemer rámu bicykla: 22–80 mm
Max. šírka pneumatiky: 3" (With Thule XXL Fatbike Wheel Straps 4.7")
Max. veľkosť kolies (priemer): 29"
Uzamykateľnosť bicyklov: áno
Uzamykateľnosť nosiča: áno
Zásuvka: 13-pin
Certifikát GS/TÜV: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: