Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

THULE TOPRIDE 568

Kód: CYKTH568001
Doprava zdarma
Značka: Thule
239 € 199,17 € bez DPH
Na otázku

Univerzálny cyklonosič s uchytením za prednú pevnú či rýchloupínaciu osku bicykla, bez obmedzenia tvaru rámu či veľkosti kolies. Nosnosť 18kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Thule TopRide je prémiový nosič bicyklov na strechu auta s uchytením za prednú vidlicu po demontáži predného kolesa. Tento spôsob prepravy ocenia majitelia bicyklov, ktoré majú neštandardný tvar rámu, alebo majú lanká bŕzd vedené popod rám a podobne. V prípade tohoto spôsobu prepravy bicykla se nemusíte obávať poškriabania rámu pri uchytení bicykla do cyklonosiča. 

Bicykel je bezpečne upevnený vďaka obmedzovaču momentu utiahnutia Thule AcuTight, zvukovému a vizuálnemu potvrdeniu správneho upevnenia. Vidlicu z nosiča ľahko uvoľníte pomocou uvoľňovacej páky. 

thule_topride2

Pri montáži bicykla na Thule TopRide jednoducho odstráňte predné koleso z bicykla a pripevnite adaptér ešte na zemi a až potom ho zdvihnite na miesto. Zatlačením páčky nadol ho zaistíte. Na záver pripevnite remienok zadného kolesa a uzamknite koleso. Ste pripravení vyraziť za pár sekúnd. Nie je nič jednoduchšie a rýchlejšie!

Či už má váš bicykel rýchle uvoľnenie alebo pevnú os, TopRide je vhodný pre obe možnosti. Predné koleso môžete so sebou nosiť ako v kufri tak aj pomocou držiaka predných kolies Thule 547.

Nastaviteľný ochranný pás kolesa drží zadné koleso bezpečne na svojom mieste. Kolíska pre zadné kolesá pojme pneumatiky so šírkou do 3 palcov a obsahuje integrovaný káblový zámok, ktorý zaistí váš bicykel pred krádežou. 

Thule TopRide_zamok

V prípade potreby ľahko zmeníte polohu nosiča z jedné strany vozidla na druhú.

Na cyklonosič TopRide ľahko upevníte kolesá s osou (9-15 mm) a štandardné kolesá s rýchloupínacím mechanizmom (9 mm). Pri použití dodatočného adaptéra Thule 5681 tiež kolesá s osou o rozmere 20 x 110 mm.

Thule TopRide sa nasúva na priečné tyče do T-drážky. Je kompatibilný s tyčami, ktoré majú štandardnú T-drážku 20 x 20 mm. Pre priečniky s T-drážkou 24 x 30 mm je nutné použiť adaptér (Thule 889-3).

Thule TopRide Tuchyt

Bicykel  uzamknete k nosiču bicyklov a nosič bicyklov uzamknete ku střešnému nosiču.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nosiče bicyklov na strechu
Rozmery: 140 x 21 x 15.3 cm
Hmotnosť: 3.5 kg
Nosnosť: 18 kg
Max. šírka pneumatiky: 3"
Max. veľkosť kolies (priemer): 29"
Farba: Black

THULE TOPRIDE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: