Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

THULE FASTRIDE 564

Kód: CYKTH564001
Doprava zdarma
Značka: Thule
189 € 157,50 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Cyklonosič s upnutím bicyklov za prednú osku, pre rôzne typy bicyklov. Ideálne riešenie pre väčšie cestné a gravel bicykle. Nosnosť 18kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Thule FastRide je elegantný, univerzálny nosič bicyklov s uchytením za prednú vidlicu po demontáži predného kolesa. Tento spôsob prepravy ocenia majitelia bicyklov, ktoré majú neštandardný tvar rámu, alebo majú lanká bŕzd vedené popod rám a podobne. V prípade tohoto spôsobu prepravy bicykla se nemusíte obávať poškriabania rámu pri uchytení bicykla do cyklonosiča. 

Bicykel je bezpečne upevnený s rýchloupínacím mechanizmom vďaka ružici s obmedzovačom momentu utiahnutia Thule AcuTight, ktorá cvakne, akonáhle je bicykel optimálne upevnený. Inštalácia je tak jednoduchá a praktická.

fastride

Nastaviteľný ochranný pás kolesa drží zadné koleso bezpečne na svojom mieste. Kolíska pre zadné kolesá pojme pneumatiky so šírkou do 3 palcov a obsahuje integrovaný káblový zámok, ktorý zaistí váš bicykel pred krádežou. 

Thule Fastride uzamykanie

V prípade potreby ľahko zmeníte polohu nosiča z jedné strany vozidla na druhú.

FastRide je vhodný pre bicykle s kotučovými brzdami, štandardné bicykle ľahko upevníte rychloupínacím mechanizmomm (9 mm). Pri použití dodatočných, samostatne predávaných adaptérov (5641, 5681) je možné nosič použíť s bicyklami s 9-15mm osou  a 20 x 110 mm. 

Thule FastRide sa nasúva na priečné tyče do T-drážky. Je kompatibilný s tyčami, ktoré majú štandardnú T-drážku 20 x 20 mm. Pre priečniky s T-drážkou 24 x 30 mm je nutné použiť adaptér (Thule 889-3).

fastride4

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nosiče bicyklov na strechu
Rozmery: 135 x 22 x 9.2 cm
Hmotnosť: 3.3 kg
Nosnosť: 18 kg
Max. šírka pneumatiky: 3"
Max. veľkosť kolies (priemer): 29"
Farba: čierna
Uzamykateľnosť bicyklov: áno
Uzamykateľnosť nosiča: áno

THULE FASTRIDE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: