Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

THULE APPROACH L FENNEL TAN

Kód: STATH901016
3 190 € 2 658,33 € bez DPH
Do 7 dní

Novinka roku 2023! Strešný stan určený pre 4 osoby. Vybavený panoramatickými strešnými oknami pre lepší výhľad a vetranie. Priestor na spanie 240 × 170 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ďalšia úroveň strešných stanov:od Thule - viac priestoru, viac pohodlia, viac dobrodružstiev.


Thule Approach je stan, vďaka ktorému je cestovanie za dobrodružstvom jednoduchšie, pohodlnejšie a zábavnejšie. Autostan maximalizuje vnútorný priestor, takže vám poskytne skvelé miesto na posedenie aj pre pohodlný spánok. Tento strešný stan je vyrobený pre náročné dobrodružstvá mimo vychodenej cesty a rovnako tak sa skvele hodí na krátke výlety po okolí alebo víkendové výlety s rodinou a priateľmi. Premeňte svoje vozidlo na domov mimo domova a vydajte sa na cesty, či už šoférujete SUV, sedan, veľký pickup alebo hatchback.

S Thule Approach vyzdvihnete Vaše budúce dobrodružstvo doslova na vyššiu úroveň, pretože budete spať vysoko nad zemou. Panoramatické okná na strope a stenách vás priblížia prírode ako nikdy predtým! Thule Approach bol dôkladne otestovaný z hľadiska odolnosti a dlhej životnosti, a preto je pripravený na vašu ďalšiu cestu, nech už sa vydáte kamkoľvek.


Thule Approach je vyrobený na jednoduché používanie. Inovatívne montážne držiaky umožňujú inštalovať stan na strechu v priebehu niekoľkých minút – o polovicu rýchlejšie ako pri tradičných strešných stanovách. Montážne držiaky navyše stan uzamknú k strešnému nosiču pre väčšiu bezpečnosť. Akonáhle dorazíte do cieľa, rozloženie strešného stanu vám nezaberie viac ako 3 minúty.

Dodatočné parametre

Kategória: Autostany
Rozmery v rozloženom stave: 244 × 183 × 102 cm
Rozmery v zloženom stave: 124 × 183 × 28 cm
Kapacita: 4 osoby
Priestor na spanie: 240 × 170 cm
Hmotnosť: 68 kg
Nosnosť (statická): 300 kg
Farba: Fennel Tan
Kód produktu: 901016

THULE APPROACH

THULE APPROACH

THULE APPROACH

THULE APPROACH

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: