Yakima FatCat4 black
 
 

Yakima FatCat4 black

Značka: YAKIMA
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

229 € s DPH
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
Dostupnosť:
Nedostupné
Počet:
Kúpiť na splátky:
Quatro kalkulačka

Nosič lyží a snowboardov Yakima FatCat 4 je medzi nosičmi lyží technologickou špecialitou. Už na prvý pohľad sa od ostatných nosičov lyží odlišuje futuristickým dizajnom, ktorý nie je len vizuálne atraktívny, ale predovšetkým funkčný. 

Technologickou novinkou a aj veľkou výhodou nosiča Yakima FatCat4 je uchytenie lyží medzi tesniace gumy. Nakoľko je Yakima FatCat nízkoprofilový, viditeľná je len jedna guma, kým druhá je ukrytá vo vnútri nosiča.

 

Jedinečnosť nosiča lyží a snowboardov Yakima FatCat spočíva aj v unikátnom kĺbovom mechanizme SmartFlex, ktorý zabezpečí bezproblémové uchytenie lyží a snowboardov rôznej hrúbky.

 

SmartFlex

Hrúbka lyží či snowboardu už viac nepredstavuje žiaden problém. Kĺbový mechanizmus nosiča FatCat umožní automatické nadvihnutie vrchného ramena nosiča v prípade potreby, a zabezpečí tak perfektné uchytenie.

Manipulácia s nosičom Whispbar FatCat je veľmi praktická, no nezabúda sa ani na bezpečnosť. Samozrejmosťou je zamykanie nosiča a samotné otváranie zabezpečuje veľké tlačidlo, s ktorým sa veľmi ľahko manipuluje aj v lyžiarských rukaviciach.

 

 

V prípade upevnenia lyží z vyšším viazaním je k dispozícii aj možnosť zvýšenoa nosiča. Montážna sadapre zvýšenú montáž je súčasťou baleia. Nosič Yakima FatCat je v tomto prípade vyzdvihnutý len na jednej strane.

 

Uchytenie Yakima FatCat na strešný nosič je veľmi jednoduché a navyše kompatibilné so všetkými typmi strešných nosičov.

 

Yakima FatCat 4 má nízky a aerodynamický profil, čo mu zaručuje malý odpor vzduchu, a teda aj menšiu spotrebu a nízku hlučnosť. S nosičom Yakima FatCat 4 môžete naraz prepraviť až 4 páry lyží, alebo 1 snowboard..

nosičom lyží a snowboardov  Yakima FatCat 4  cestujte na hory štýlovo a elegantne.

​Adaptéry pre pripojenie nosičov do T-drážky nie sú súčasťou balenia.

 

Nosič Yakima FatCat je riešením ak máte na aute originálne nosiče bez T drážok (ako na fotografii). Tento nosič je pre takéto autá jediným riešenim.

 

Produktové video:

 

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm) 72 
Vnútorné rozmery
Dĺžka (cm) 55 
Kapacita
Lyže 4 páry 
Snowboard 2x 
Upevnenie uťahovacím pásom 
Farba čierna 
Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.