Thule EuroClassic G6 929
 
 

Thule EuroClassic G6 929

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia. Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Nosič bicyklov Thule EuroClassic G6 929 je ideálnou voľbou pre rodinu, ktorá potrebuje od nosiča bicyklov prvotriednu kvalitu, možnosť ľahko a flexibilne usporiadať bicykle a veľkú nosnosť. Je perfektným riešením pri prenose bicyklov na aute vybavenom ťažnou guľou.

Nosič Thule EuroClassic G6 929 výťaz prestížneho testu spotrebiteľov dTest Test nosičov bicyklov máj/2015. Test si môžete pozrieť aj TU.

Thule EuroClassic G6 929 váži necelých  21 kg. Montáž a demontáž nosiča veľmi uľahčuje nastaviteľná spojka. ktorú viete ovládať jednou rukou za použitia nízkej sily na upevnenie nosiča.

Výklopný mechanizmus nosiča Thule EuroClassic G6 929 sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Všetky držiaky rámu sú prakticky snímateľné, na vhodnejšiu a rýchlejšiu montáž bicyklov na nosič. Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 - 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. Držiaky nosiča bicyklov Thule EuroClassic G6 929 sú navyše vybavené ružicou s obmedzovačom momentu dotiahnutia Thule AcuTight, ktorá automaticky cvakne, keď bude bicykel optimálne upevnený.

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii dva zhodné zámky, a to na uzamknutie bicyklov k nosiču a následné uzamknutie nosiča k ťažnej guli. V prípade potreby uskladnenia, sa dá nosič jednoducho zložiť aby zaberal podstatne menej miesta a v tomto zloženom stave sa pohodlne zmestí do väčšiny batožinových priestorov automobilov..

Prémiový nosič  Thule EuroClassic G6 929 má navyše možnosť rozšírenia z max. kapacity 3 bicyklov na 4 za pomoci adaptéra 9281.

Ilustračné video:

 

 

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm) 137 
Šírka (cm) 65 
Kapacita
Bicykle 3x 
Integrované zadné svietenie áno 
Upevnenie na ťažné zariadenie - uzamykateľné 
Sklopenie nosiča áno 
Nosnosť (kg) 60 
Vhodné na ťažné zariadenie áno 
Hmotnosť 21,5 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla 25 kg
Zamykanie bicyklov áno 
Uzamykanie áno 
Vhodné pre autá s rezervou na 5.dverách s adaptérom Thule Off-Road Adapter 9042 
Zamknutie nosiča áno 
Elektrický konektor 13 pólový 
Max. priemer rámu bicykla 22 – 80 mm 
Certifikát GS/TÜV áno 
[Thule Ochrana karbónového rámu]
Adaptér umožní bezpečné upnutie bicyklov s karbónovým rámom do cyklonosiča.
Cena s DPH: 21€
Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.