THULE Wingbar Edge 77+77+7206+6002
 
 

THULE Wingbar Edge 77+77+7206+6002

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

279 € s DPH
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
Farba:
Dostupnosť:
Na otázku
Počet:
Kúpiť na splátky:
Quatro kalkulačka
Tyč THULE WingBar Edge 77

Najnovšia generácia strešných nosičov WingBar Edge z dielne THULE. Technológia vyvinutá pre ešte rýchlejšiu a pohodlnejšiu montáž.

Dizajn strešných nosičov THULE WingBar Edge 77 je atraktívny a pripomína originálne príslušenstvo auta. Treba však počítať s o niečo menšou ložnou plochou ako pri nosičoch s presahom (THULE WingBar EVO).

Montážna pätka, potrebná k namontovaniu nosičov, NIE JE súčasťou tyče ako u modelov Wingbar Edge 95xx. Dokupuje sa samostatne, podľa typu uchytenia na streche. Pre správny výber strešných nosičov použite náš jednoduchý konfigurátor.

Tyče THULE WingBar Edge 77 májú T-drážku prekrytú novým systémom QuickAccess vďaka ktorému odpadá nutnosť strihania a dodatočného prekrývania drážky na zníženie hlučnosti. Montáž cyklonosičov, nosičov lyží a pod. je tak vďaka systému jednoduchšia.

Balenie THULE WingBar Edge 77 obsahuje 1ks hliníkovú tyč s dĺžkou 77cm.

Farebné prevedenie:

Tyče THULE WingBar Edge 77 máme v ponuke v dvoch farebných prevedeniach: strieborná kód: 721200 a čierna kód: 721220. Príplatok za čierne prevedenie je 13€.

 


 

 

Montážna pätka Thule Edge Flush Rail 7206

Pätka strešných nosičov pre systém Thule EDGE

Thule EDGE FlushRail Rail v kombinácii s tyčami Thule EVO EDGE je vhodná na autá so zapustenými lyžinami.

Ergonomický kľúč s obmedzovačom momentu doťahu zaručuje optimálne a bezpečné upnutie pätky na lyžiny auta. Pätka Thule Edge Flush Rail  je uzamykateľná systémom Thule One Key, ktorý je súčasťou balenia.

Balenie obsahuje 4ks pätiek.

 

Montážny kit THULE 6002

Montážny kit pre strešné nosiče THULE. Zabezpečuje úchyt na integrované pozdĺžne lyžiny na streche vozidla v kombinácii s pätkou Thule 7106. 

Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.