Whispbar WB 753W

Značka: WHISPBAR
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia. Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Strešné boxy Whispbar sú exkluzívne nielen svojim dizajnom ale najmä technickým prevedením. Aerodynamický tvar zabezpečí minimálny odpor vzduchu a exkluzívna biela lesklá povrchová úprava urobí Vaše auto výnimočným.

Whispbar WB 753 má úctyhodný objem až 500l, čím umožňuje prepravovať množstvo športového náradia, alebo batožiny. Konštrukcia boxu bola anvrhnutá tak, aby dokázal prepravovať dlhé a úzke predmety. Zmestia sa doňho pohodlne lyže s dĺžkou 210cm a aj lyžiarske topánky.

Strešné boxy Whisbar WB 753 sú vyrobené z kvalitného ABS plastu, ktorý zabezpečuje tvarovú stálosť a odolnosť aj pri extrémnych teplotách - zároveň zachováva nízku hmotnosť boxu. Pevnosť strešných boxov Whispbar zvyšujú aj oceľové výstuhy a vložky dna a veka.

Najväčšou konkurenčnou výhodou strešných boxov Whispbar je spôsob montáže. Sú vybavené rýchloupínacím systémom do T-drážky QuickDockVďaka montáži do T-drážky box pohodlne a rýchlo namontujete na akékoľvek nosiče s T-drážkou.

Strešné boxy Whispbar majú certifikáty testov TUV a City Crash test.

 

Vlastnosti Whispbar WB 753 :

Obojstranné otváranie

Strešné boxy Whospbar je možné otvárať na oboch stranách. To znamená nielen jednoduché a ľahké nakladanie a prístup, ale tiež výrazne ľahšiu montáž strešného boxu na strešné nosiče.

 

Centrálny zamykací systém

Strešný box má niekoľko uzamykacích bodov kvôli bezpečnosti a ochrane proti krádeži. Centrálny zamykací systém má bezpečnostnú poistku, ktorá zabezpečuje, že kľúč nie je možné vybrať zo zámku pri otvorenom boxe.

Uzamykanie boxu Whispbar WB753

Kľučka na odomknutie boxu

Na otvorenie veka slúži špeciálna kľučka, ktorá otvára samotné zámky veka. Kľúč teda nie je nijako namáhaný pri otváraní veka a nedôjde tak k jeho ohnutiu a poškodeniu za nepriaznivých podmienok.

 

Výstuhy boxu

Pevnosť strešných boxov Whispbar WB 753 zvyšujú aj oceľové výstuhy a vložky dna. Výstuhy sú aj na hornom veku boxu, preto je jeho otváranie jednoduchšie, dokonca možné aj jednou rukou. Výstuhy navyše prispievajú aj k bezpečnosti počas jazdy.

 

 

 

Rýchloupínací systém QuickDock

Strešné boxy Whispbar sú vybavené rýchloupínacím systémom QuickDock. Ide o revolučný spôsob montáže boxu do T-drážky. Vďaka tomu, že sa box montuje do T-drážky je kompatibilný s akýmkoľvek typom strešných nosičov s T-drážkou. Nezáleží na tvare nosiča ani na jeho šírke

Samotná montáž boxu Vám zaberie doslova pár sekúnd a nepotrebujete žiadne náradie. Box umiestnite na strešné nosiče tak, aby skrutka s T hlavou zapadla do T-drážky Po umiestnení boxu na správne miesto už len jednoduchým pootočením ružice o 90° uzamknete strmeň skrutky v T-drážke. 


 

 

Produktové video:

 

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm) 230 
Šírka (cm) 90 
Výška (cm) 41 
Kapacita
Snowboard 3x 
Objem (litrov) 500 
Lyže 6 - 8 párov 
Upevnenie QuickDock™ 
Nosnosť (kg) 75 
Hmotnosť 27,5 kg
Farba biela 
Uzamykanie viacbodové, centrálne 
Materiál ABS 
Kovová profilovaná výstuž (vnútorná) áno 
Upevňovacie popruhy áno 
Otváranie obojstranné 
Certifikát GS/TÜV áno 
[Taurus podložka do boxu (205 x 72 cm)]
Praktická podložka do strešného boxu. Rozmery 205 x 72 cm.
Cena s DPH: 12€
[Thule Go Pack 8002]
Cestovná taška ktorá umožní optimálne využitie strednej časti strešného boxu.
Cena s DPH: 39€
[Thule MultiLift 572]
Skvelý pomocník pre uskladnenie strešného boxu. Rovnako poslúži aj pre kajaky a surfové dosky.
Cena s DPH: 119€
[Obal na strešné boxy XL]
Ochranný obal na strešný box 205cm - 230cm.
Cena s DPH: 19,90€
Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.