Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

NORTHLINE EVOSPACE BLACK

Kód: NRTL.EVO.BL
Doprava zdarma
Značka: Northline
379 € 315,83 € bez DPH
Na otázku

Obojstranne otvárateľný box s montážou do T-drážky. Objem 310L. Rozmery 190 x 67 x 36cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Northline EVOspace je mimoriadne kompaktný a praktický strešný box, vhodný aj pre zimnú aj letnú sezónu. Box je vďaka svojim rozmerom vhodný pre všetky vozidlá, či už ide o malé mestské, veľké kombi, SUV, Minivany....

Modelová rada boxov Northline EVOspace je vyrobená rovnako ako vlajková loď značky Northline (Tirol 420) z 5 mm ABS plastu z rakúskej profesionálnej fabriky na termoplasty, ktoré patria k svetovej kvalitatívnej špičke. Vyrábajú sa v špecializovanej fabrike, ktorá ako jedna z mála fabrík vyrába v keramicky vyhrievanom lise s 500 referenčnými bodmi, ktoré zabezpečia maximálne rovnomerné nahriatie a chladenie platní počas procesu lisovania. Čo zaručí maximuálnu homogénnosť finálneho tvaru, jeho tvarovú stálosť, mechanickú odolnosť a povrchovú dokonalosť bez efektu zvlnenia.

Vďaka "bezschodovému čelu" má box čistý aerodynamický tvar. vďaka čomu je mimoriadne tichý a stabilný aj pri vysokých rýchlostiach, výborné aerodynamické vlastnosti sa odrážajú aj v minimálnom zvýšení spotreby paliva a hlučnosti aj pri vysokých rýchlostiach na dialniciach a rýchlostných cestách.
Northline EVOspace je to jediný box v danom segmente, ktorý sa dodáva s praktickými bočnými madlami, ktoré sú mimoriadne praktické pri otváraní a zatváraní boxu. 

Strešný box Northline EVOspace je dodávaný s upínacím systémom s tzv. "U" skrutkou šírky 90mm (pre nosiče max 82mm) a aj sadou pre upnutie do T-drážky.

Northline EVOspace čierny je vybavený praktickým závesným systémom ktorý slúži slúži na zavesenie boxu na stenu vo zvyslej polohe. Na strešné boxy Nortlhline EVOspace poskytuje výrobca záruku až 6 rokov! Box spĺňa testy TUV. Strešné boxy Northline sú navrhnuté a dizajnované na Slovensku a vyrábajú sa v Čechách.

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné boxy
Vonkajšie rozmery (DxŠxV): 190 x 67 x 36 cm
Objem: 310 litrov
Lyže: 5 párov
Maximálna dĺžka lyží: 180 cm
Snowboard: 4 ks
Materiál: 5mm ABS + PMMA (UV protector)
Nosnosť: 75 kg
Hmotnosť: 15 kg
Farba: čierna lesklá
Upevnenie: T - drážka
Uzamykanie: 6-bodové
Otváranie: obojstranné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: