Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

YAKIMA FATCAT EVO 4

Kód: LYZYAKFATCAT4
Doprava zdarma
Značka: Yakima
219 € 182,50 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Dizajnový a aerodynamický nosič lyží. Kompatibilný so všetkými strešnými nosičmi. Vhodný na prepravu štyroch párov lyží alebo dvoch snowboardov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosič lyží a snowboardov Yakima FatCat 4 je medzi nosičmi lyží technologickou špecialitou. Už na prvý pohľad sa od ostatných nosičov lyží odlišuje futuristickým dizajnom, ktorý nie je len vizuálne atraktívny, ale predovšetkým funkčný. 

Technologickou novinkou a aj veľkou výhodou nosiča Yakima FatCat je uchytenie lyží medzi tesniace gumy. Nakoľko je Yakima FatCat 4  nízkoprofilový, viditeľná je len jedna guma, kým druhá je ukrytá vo vnútri nosiča.

yakima-fatcat4-otvoreny

 

Jedinečnosť nosiča lyží a snowboardov Yakima FatCat spočíva aj v unikátnom kĺbovom mechanizme SmartFlex, ktorý zabezpečí bezproblémové uchytenie lyží a snowboardov rôznej hrúbky.

SmartFlex

Hrúbka lyží či snowboardu už viac nepredstavuje žiaden problém. Kĺbový mechanizmus nosiča FatCat umožní automatické nadvihnutie vrchného ramena nosiča v prípade potreby, a zabezpečí tak perfektné uchytenie.

yakima-fatcat4-klb_1

 

Manipulácia s nosičom Yakima FatCat je veľmi praktická, no nezabúda sa ani na bezpečnosť. Samozrejmosťou je zamykanie nosiča a samotné otváranie zabezpečuje veľké tlačidlo, s ktorým sa veľmi ľahko manipuluje aj v lyžiarských rukaviciach.

Yakima_FatCat_uzamykanie

 

V prípade upevnenia lyží z vyšším viazaním je k dispozícii aj možnosť zvýšenoa nosiča. Montážna sadapre zvýšenú montáž je súčasťou baleia. Nosič Yakima FatCat je v tomto prípade vyzdvihnutý len na jednej strane.

yakima-fatcat4-zvysovac

 

Uchytenie Yakima FatCat na strešný nosič je veľmi jednoduché a navyše kompatibilné so všetkými typmi strešných nosičov.

yakima-fatcat4-upnutie

 

Yakima FatCat 4 má nízky a aerodynamický profil, čo mu zaručuje malý odpor vzduchu, a teda aj menšiu spotrebu a nízku hlučnosť. S nosičom Yakima FatCat 4 môžete naraz prepraviť 4 páry lyží, alebo 2 snowboardy..

nosičom lyží a snowboardov  Yakima FatCat4  cestujte na hory štýlovo a elegantne. Čierne farebné prevedenie.

Adaptéry pre pripojenie nosičov do T-drážky nie sú súčasťou balenia.

Nosič Yakima FatCat je riešením ak máte na aute originálne nosiče bez T drážok (ako na fotografii). Tento nosič je pre takéto autá jediným riešenim.

Yakima_FatCat6

Dodatočné parametre

Kategória: Nosiče lyží
Rozmery: 72 x 55 cm
Kapacita: 4 páry lyží / 2 snowboardy
Farba: čierna
Uzamykateľnosť nosiča: áno

YAKIMA FATCAT EVO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: