Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

THULE PRORIDE 591

Kód: CYKTH591018
115 € 95,83 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

Obľúbený, spoľahlivý nosič bicyklov s uchytením o rám bicykla. Nosnosť až 20kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obľúbený nosič bicyklov od Thule. Do detailu premyslená konštrukcia, kompaktné rozmery, variabilita, jednoduchá manipulácia a viac než prijateľná cena z neho robia bestseller. Tento produkt nesklame ani najnáročnejšieho zákazníka.

Nosič bicyklov Thule ProRide 591 je ideálny na prenos všetkých veľkostí mužských, dámskych či dokonca detských bicyklov a to s maximálnou bezpečnosťou. Jeho pevná konštrukcia si hravo poradí aj s prenášaním horských, alebo zjazdových bicyklov.

Manipulácia s nosičom Thule ProRide 591 je vďaka samonastaviteľnému držiaku rámov podstatne pohodlnejšia. Upevnenie prevediete rýchlo a všetky zabezpečovacie prvky sa nachádzajú vo výške strešných nosičov. Pri montáži nasadíte bicykel na hliníkový rám, zdvihnete držiak rámu na miesto, zatočíte doťahovacou kľukou tak, aby sa rám dostatočne zaistil, upevníte kolesá rýchloupínacími popruhmi a ste pripravení vyraziť.

Zaoblený tvar rámu nosiča Thule ProRide 591 je nie len dizajnová, ale aj užitočná vlastnosť. Vďaka nej je zapasovanie bicykla omnoho presnejšie a jednoduchšie.

Pridaná výhoda nosiča Thule ProRide 591 spočíva v jeho samonastaviteľnom držiaku, ktorý sa pripôsobí rámu bicykla a vďaka gumenému povrchu ho nijako nepoškodí.

K zabezpečeniu slúžia dva zámky, jeden na uzamknutie bicykla k nosiču a druhý na uzamknutie nosiča bicyklov k strešnému nosiču.

Nosnosť nosiča je 20kg.

THULE PRORIDE 591

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: