Thule EasyFold XT 933 BLACK

Značka: THULE
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

685 € s DPH
  pôvodne: 759 €
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
pôvodne
759 €
Dostupnosť:
Skladom
Počet:
Kúpiť na splátky:
Quatro kalkulačka

Uvažujete nad kúpou nosiča na ťažné, ale odrádza Vás skladovanie nosiča? Thule EasyFold XT 933 Black je bezkonkurenčne najmenší nosič v zloženom stave, nakoľko má po zložení úžasných 63 x 31 x 68 cm

Tento model s označením Thule EasyFold XT 933 BLACK je v čiernom farebnom prevedení. 

Vlastnosti Thule EasyFold XT  933 Black:

  • Jedinečnou vlastnosťou nosiča bicyklov Thule EasyFold XT 933 je,  že jeho montáž a demontáž na ťažnú guľu sa môže vykonávať v zloženom stave, vďaka čomu môžete pristúpiť k nosiču omnoho pohodlnejšie zboku, namiesto zozadu.
  • Výklopný mechanizmus nosiča Thule EasyFold XT 2 sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.
  • Vďaka lepšiemu prístupu a nastaviteľnému spojeniu ovládaného jednou rukou bez nutnosti použitia väčšej sily namontujete nosič na ťažné zariadenie do slova za pár sekúnd.

  • Bycykle k nosiču upevníte jednoducho vďaka odnímateľným držiakom rámu vybaveným uzamykateľnými ružicami s omezovačom momentu utiahnutia Thule AcuTight, ktorý cvakne v momente keď je bicykel optimálne dotiahnutý. Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 - 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. 

  • Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii samostatné zámky na uzamknutie bicyklov k nosiču a taktiež zámok na uzamknutie nosiča k ťažnej guli. 
  • Nastaviteľné pracky s extra dlhými popruhmi umožňujú poholdné upevnenie bicyklov aj s extra  širokými pneumatikami (až 4.7palcovými).

  • Ergonomické přenášanie cyklonosiča vďaka integrovanej rukoväti na prenášanie.

 

Ilustračné video:

 

Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.