Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

THULE EUROWAY G2 922

Kód: CYKTH922020
Akcia Doprava zdarma
Značka: Thule
429 € 357,50 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023

Cenovo dostupný nosič, staršej modelovej generácie. Určený na prevoz troch štandardných bicyklov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosič bicyklov Thule EuroWay G2 922 je kombinácia elegantnosti, ľahkosti, sily a kompaktnosti. Je perfektným riešením pri prenose bicyklov na aute vybavenom ťažnou guľou.

Thule EuroWay G2 922 váži 16 kg, čo robí montáž a demontáž nosiča veľmi jednoduchú a bezproblémovú. K ľahkej montáži prispieva aj nastaviteľné spojenie ovládané jednou rukou, ktoré vyžaduje použitie nízkej sily na upevnenie nosiča.

Výklopný mechanizmus nosiča Thule EuroWay G2 922 sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Všetky držiaky rámu sú prakticky snímateľné, na vhodnejšiu a rýchlejšiu montáž bicyklov na nosič. Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 - 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. 

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii dva zhodné zámky, a to na uzamknutie bicyklov k nosiču a následné uzamknutie nosiča na ťažnej guli. V prípade potreby uskladnenia, sa dá nosič jednoducho zložiť aby zaberal podstatne menej miesta a v tomto zloženom stave sa takisto  vôjde do väčšiny automobilov.

Ak hľadáte prémiový nosič bicyklov na ťažnú guľu pre tri bicykle, budete s nosičom Thule EuroWay G2 922 maximálne spokojný!

Dodatočné parametre

Kategória: Nosiče bicyklov na ťažné
Kapacita: 3 bicykle
Nosnosť: 51 kg
Hmotnosť: 16,1 kg
Uzamykateľnosť bicyklov: áno
Uzamykateľnosť nosiča: áno
Zásuvka: 13-pin

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: