Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

THULE EASYFOLD XT F 965

Kód: 965500
Doprava zdarma
Značka: Thule
799 € 665,83 € bez DPH
Do 3 dní

Model identický s modelom Thule EasyFold 933 pre 2 bicykle. Upínací systém určený len pre ťažné zariadenia typu FIX4BIKE.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosič bicyklov Thule EasyFold XT F 965 je vhodný iba pre automobily s ťažným zariadením typu Fix4Bike.

Nižšie vidíte rozdiel medzi ťažným zariadením Fix4Bike a bežným ťažným zariadením.

 

Graphical image of towbar Fix4Bike                         Graphical towbar of regular towbar

Ťažné zariadenie Fix4Bike               Bežné ťažné zariadenie

 

Ak pod hlavou gule ťažného zariadenia nájdete dve skrutky, ste na správnej stránke produktu a našli ste ideálne riešenie pre vaše auto.

Inak pravdepodobne hľadáte nosič Thule EasyFold XT, ktorý sa perfektne hodí k bežnému ťažnému zariadeniu.

Thule EasyFold XT F 2 965 pre 2 bicykle je bezkonkurenčne najmenší nosič v zloženom stave, nakoľko má po zložení úžasných 63 x 31 x 68 cm.

Vlastnosti Thule EasyFold XT F:

Jedinečnou vlastnosťou nosiča bicyklov Thule EasyFold XT F je,  že jeho montáž a demontáž na ťažnú guľu sa môže vykonávať v zloženom stave, vďaka čomu môžete pristúpiť k nosiču omnoho pohodlnejšie zboku, namiesto zozadu.

Výklopný mechanizmus nosiča Thule EasyFold XT F sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Vďaka lepšiemu prístupu a nastaviteľnému spojeniu ovládaného jednou rukou bez nutnosti použitia väčšej sily namontujete nosič na ťažné zariadenie do slova za pár sekúnd.

Bicykle k nosiču upevníte jednoducho vďaka odnímateľným držiakom rámu vybaveným uzamykateľnými ružicami s obmedzovačom momentu utiahnutia Thule AcuTight, ktorý cvakne v momente keď je bicykel optimálne dotiahnutý. Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 - 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. 

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii samostatné zámky na uzamknutie bicyklov k nosiču a taktiež zámok na uzamknutie nosiča k ťažnej guli

Nastaviteľné pracky s extra dlhými popruhmi umožňujú pohodlné upevnenie bicyklov aj s extra  širokými pneumatikami (až 4.7palcovými).

Ergonomické prenášanie cyklonosiča vďaka integrovanej rukoväti na prenášanie.

THULE EASYFOLD XT F

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: