Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

BUZZRACK BUFFALO 4

Kód: CYKBRBUFFALO4
Doprava zdarma
Značka: BuzzRack
239 € 199,17 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023

Závesný cyklonosič na ťažné zariadenie určený na prevoz štyroch bicyklov . Odklápací, uzamykateľný. Minimálne rozmery umožňujú pohodlné skladovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte cenovo výhodný, konštrukčne jednoduchý, ale bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklov na ťažné zariadenie? Nosič bicyklov Buzz Buffalo 4 značky Buzz Rack je určený na prepravu až 4 bicyklov.

Nosič bicyklov Buzz Buffalo 4 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia. To zabezpečuje otočné doťahovacie zariadenie, ktoré stačí iba položiť na ťažnú guľu a dotiahnuť otočnou hlavicou. V hlavici sa nachádza zámok, ktorým celý nosič uzamknete. V prípade ak sa jedná o opotrebovanejšiu guľu na ťažnom zariadení, uchytenie nosiča môžete zabezpečiť dotiahnutím poistnej matice ( kľúč je súčasťou dodávky).

buffalo 4_gal1

Ochrana bicykla - bicykle sú k nosiču pevne prichytené penovými úchytmi, ktoré bezpečne udržia bicykel na mieste a zabránia jeho poškodeniu.

buffalo 4_gal2

Uzamknutie bicyklov - inteligentný uzamykací systém zabezpečí Vaše bicykle počas prepravy.

buffalo 4_galer3

Cyklonosič Buzz Buffalo 4 disponuje sklopnou funkciou nosiča. To znamená, že ak sa potrebujete dostať k batožine v kufri auta, nie je potrebné bicykle z nosiča skladať. Stačí celý, naložený nosič sklopiť a otvoriť kufor. Nosič sklopíte pomocou ľahko prístupného pedálu. Sklápací systém je zabezpečený bezpečnostným spínačom proti nechcenému, alebo náhodnému sklopeniu.

buffalo 4_galer4

Bezpečnosť - nosič Buzz Buffalo 4 je dodávaný z bezpečnostným popruhom ktorý dodatočne zabezpečí Vaše bicykle na nosiči. Popruh je polstrovaný aby sa zabránilo poškriabaniu bicyklov.

buffalo 4_galer5

Sklopenie rampy nosič je možné pri skladovaní sklopiť. Rovnako ho je možné sklopiť aj keď je namontovaný na aute a nie sú na ňom namontované bicykle, čo určite oceníte pri parkovaní.

buffalo 4_galer6

Montáž nosiča:

buffalo 4 montaz

UPOZORNENIE: V súlade s pravidlami cestnej premávky  je nutné pri montáži bicyklov na nosič dbať na to, aby nedošlo k prekrytiu zadných svetiel a evidenčného čísla vozidla. Svetlá aj evidenčné číslo musia ostať viditeľné bez prekážky aj po namontovaní bicyklov na nosič.

Dodatočné parametre

Kategória: Nosiče bicyklov na ťažné
Rozmery: 86 x 34 x 30 cm
Kapacita: 4 bicykle
Nosnosť: 60 kg
Hmotnosť: 10,9 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla: 15 kg
Uzamykateľnosť bicyklov: áno
Uzamykateľnosť nosiča: áno
Zásuvka: 13-pin

BUZZRACK BUFFALO 4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: