Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

BUZZRACER 4

Kód: BUZZRACER4
Akcia Doprava zdarma
Značka: BuzzRack
379 € 315,83 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.6.2023

Cenovo veľmi výhodný cyklonosič na ťažné zariadenie pre prevoz až štyroch bicyklov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dobre navrhnutý nosič bicyklov BuzzRacer 4  značky Buzz Rack je určený na prepravu 4 bicyklov. Základný no veľmi spoľahlivý nosič bicyklov na ťažné zariadenie, vybavený plnou svetelnou rampou s 5-timi svetlami a 13 PIN zásuvkou.. Konštrukčne BuzzRacer 4 vychádza z modelov Eazzy a Quatro. Kolísky na kolesá sú mohutnejšie pre lepšiu stabilitu pri prevoze bicyklov.

Nosič bicyklov BuzzRacer 4 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia. Nosič na ťažnom zariadení zabezpečíte uzamknutím. Mechanizmus upínania zariadenia na ťažné spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. 

BUZZRACER 4_galer1

Upínacie popruhy a držiaky kolies uchytia kolesá všetkých rozmerov. Tieto upínacie popruhy umožňujú rýchle a bezpečné upevnenie kolies. Popruhy sú dostatočne dlhé, aby udržali aj najväčšie ráfiky . Kolíska pre uchytenie kolesa je masívnejšia pre lepšiu stabilitu bicykla pri preprave.

BUZZRACER 4_galer2

Držiak rámov bicyklov uchytí oválne, aj okrúhle rámy väčšiny veľkostí jednoducho a bezpečne. Každý bicykel sa dá samostatne zamknúť.  Držiaky je možné otáčať podľa potreby.

BUZZRACER 4_galer3

Cyklonosič BuzzRacer 4 disponuje sklopnou funkciou nosiča. To znamená, že ak sa potrebujete dostať k batožine do kufra nie je potrebné bicykle z nosiča skladať. Stačí celý, naložený nosič sklopiť a otvoriť kufor.

BUZZRACER 4_galer4

Pre bezpečné uchytenie cyklonosiča BuzzRacer 4 musí byť dodržaná vzdialenosť 65 mm od stredu ťažného zariadenia k zadnej časti vozidla.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nosiče bicyklov na ťažné
Rozmery: 88 x 94 x 73 cm
Kapacita: 4 bicykle
Nosnosť: 60 kg
Hmotnosť: 18 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla: 20 kg
Uzamykateľnosť bicyklov: áno
Uzamykateľnosť nosiča: áno
Zásuvka: 13-pin

BUZZRACER 4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: