Thule Sapling CHild Carrier Slate/Cobalt
 
 

Thule Sapling CHild Carrier Slate/Cobalt

Značka: Thule
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

249,99 € s DPH
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
Dostupnosť:
Skladom
Počet:
Kúpiť na splátky:

Thule Sapling má nastaviteľný zadný panel a bedrový pás, vďaka čomu sa Vám bude pohodlne nosiť a rovnomerne rozloží záťaž medzi plecia, chrbát a bedrá. Chrbtová časť nosiča je príjemne mäkká a zároveň pevná. V kontaktných miestach je zabezpečené prúdenie vzduchu.

Počas dlhšej prechádzky sa môžu rodičia pri nosení vystriedať, nastavenie nosiča na svoju postavu trvá len pár sekúnd.

Popruhy na stabilizáciu záťaže Vám umožňujú priebežne nastavovať a meniť ťažisko nosiča pritiahnutím dieťaťa bližšie k rodičovi aby sa Vám nosilo čo najpohodlnejšie.

Nosič je vybavený niekoľkými sieťovanými vreckami na drobnosti, vreckom na nápoje, odnímateľným batohom a veľkým úložným priestorom v spodnej časti so zatváraním na zips. V bedrovom páse sa nachádzajú ďalšie vrecká, do ktorých môžete uložiť hračky, desiatu a ďalšie drobnosti ktoré počas prechádzky potrebujete mať po ruke.

Komfort dieťaťa zabezpečuje ergonomické výškovo nastaviteľné sedadlo s plyšovou výstelkou. Sedadlo účinne rozkladá hmotnosť dieťaťa a poskytuje mu oporu pre stehná. Pred slnkom je chránené rozťahovacou slnečnou clonou ktorá je súčasťou balenia. Odnímateľné trmene sa dovoľujú dieťaťu zaprieť a meniť polohu počas vychádzky.

Dieťa môžete do nosiča vložiť dvoma spôsobmi, zhora aj zboku.

Materiál: Nylon 210D Cordura, nylon 420D

Rozmery: 35 x 31 x 73 cm

Produktové video:

 
Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.