Thule Chariot Sport Midnight Black
 
 

Thule Chariot Sport Midnight Black

Značka: THULE
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia. Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Multifunkčný športový vozík Thule Chariot Sport je určený pre milovníkov prírody a športových nadšencov, ktorí sa aj s deťmi chcú naplno venovať svojim koníčkom a športovým aktivitám. Thule Chariot Sport ponúka maximálny výkon. Vďaka ručným kotúčovým brzdám máte rýchlosť vozíka plne pod kontrolou aj pri jazde na strmom kopci, alebo pri behu.

Multifunkčné detské vozíky Thule patria k najuniverzálnejším a najfunkčnejším produktom svojho druhu. Detské vozíky Thule  sú perfektným riešením pre rodiny, ktoré do prírody vyrážajú počas celého roku a holdujú rôznym typom športových aktivít. Sortiment multifunkčných detských vozíkov vychádza z viac ako dvadsaťročných skúsenností Thule s prepravou detí.

Chariot Sport je pohodlný a štýlový vozík vybavený najmodernejšími technológiami. Deti v ňom s rodičmi pohodlne absolvujú trebárs aj náročný triatlonový tréning.

V základnom balení sa dodáva vozík Thule Cariot Sport s cyklistickým setom a kočíkovým setom a je určený pre 1 dieťaModel 2021 vo farebnom prevedení Thule Chariot Sport Midnight Black.

Prezentačné video:

 

Vlastnosti:

  • Vďaka aerodynamickému tvaru sa vozík hodí pre najrôznejšie športové aktivity.
  • Integrovaná ochrana proti prevráteniu zaručuje, že dieťa ostane v bezpečí v každej situácii.
  • Nastaviteľné odpruženie zaručuje maximálnu stabilitu vozíku a pohodlie pri jazde.
  • Ergonomicky riešené riadidlá sú optimálne prispôsobené pre kondičný beh.
  • Vďaka ručným kotúčovým brzdám máte rýchlosť plne pod kontrolou aj pri jazde v náročnom teréne.
  • Vetracie otvory umožňujú regulovať teplotu vo vnútri vozíka. Intenzitu vetrania v kabíne si upravíte podľa toho do akej výšky pootvoríte otvory. Naopak uzatvorením otvorov zabránite vniknutiu prachu do kabíny (napr. pri prejazde poľnou cestou). Pred slnkom dieťa ochránite polohovateľnou slnečnou clonou.
  • XL úložný priestor je možné odpojiť aby ste pri behu nemuseli skracovať krok.
  • Pohodlie detí zabezpečujú vyberateľné polstrované sedadlá. Polstrovanie sedačiek jednoducho vyberiete a vyperiete v práčke. Sedačku sklopíte jednou rukou, pri dvojmiestnej verzii môžete polohovať každú sedačku osobitne.
  • Na priečnu tyč pre príslušenstvo pripojíte rôzne doplnky.
  • Vozík je vybavený držiakmi Clik n´ Store do ktorých je možné upevniť sety pre prestavbu. Samotná výmena príslušenstva je vyslovene záležitosť "dvoch cvaknutí".

Technológie:

WersaWing™ and ezClick™

Vďaka inovatívnym držiakom WersaWing™ a ezClick™môžete jednoducho a rýchlo prechádzať od jednej aktivity k druhej.

 

Systém skladania ezFold™

Patentovaný systém pre jednoduché skladanie.

Na staviteľné odpruženie

Zaručuje maximálnu stabilitu vozíku a pohodlie pri jazde.

K vozíku si môžete dokúpiť aj Bežecký set a Ski set. K vozíku je možné dokúpiť aj príslušenstvo na prepravu malých detí do 10 mesiacov.

Investícia do vozítka Thule Cariot Sport  sa Vám vráti v podobe vysoko kvalitného, univerzálne použiteľného, ale hlavne skutočne funkčného vozíka. Tieto vozíky si držia cenu aj ako použité a v prípade, že Vám dieťa odrastie môžete ho výhodne predať.

Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.