5 dôvodov, prečo si na zimu vybrať nosič lyží Whispbar WB 300

Nosiče lyží Whispbar WB300 by mali byť povinnou výbavou každého lyžiara, pretože vďaka svojim vlastnostiam dokážu vyhovieť každej požiadavke. A nielen z hľadiska bezpečnosti. Presvedčte sa!

 

 1. Prepravíte naozaj všetko

  Ste lyžiar, ale Vaša priateľka snowboarduje. Ako prepravíte športovú výbavu bez toho, aby ste museli mať dva typy nosičov?

   

  Väčšina nosičov totiž poskytuje priestor iba na lyže alebo iba na snowboard. Nosiče lyží Whispbar WB300 sú však natoľko variabilné, že umožňujú prepravu ľubovoľných športových potrieb. Dokážete do nich umiestniť až 6 párov lyží alebo 2 páry lyží a snowboard. Alebo 4 snowboardy (a ďalšie kombinácie). Kapacita nosičov lyží Whispbar WB300 je v porovnaní s konkurenčnými produktmi naozaj prelomová.

Tip: Ani hrubšie časti (napr. viazania) nie sú prekážkou – nosič je vybavený kĺbom, ktorý umožňuje nadvihnutie nosiča, čím sa prispôsobí prepravovanej veci.

Napriek tomu je Whispbar WB300 vyrobený tak, aby bol čo najnižší a zaberal čo najmenej priestoru.

 1. Praktický v každom smere

  To, že nosiče lyží predstavujú najbezpečnejšiu a najpraktickejšiu formu prepravy je známy fakt.

  Nosič lyží Whispbar WB300 oceníte však aj pre jeho „user friendly“ používanie. Umiestniť ho na strechu automobilu stihnete doslova za pár minút – uchytenie o strešný nosič je rýchle a bezproblémové aj vďaka kompatibilite s dostupnými nosičmi na trhu. To znamená, že sa pri výbere nosičov lyží nemusíte nijako obmedzovať, aj keď máte napríklad starší typ strešných nosičov.

 Rovnako praktická je samotná manipulácia s nosičom. Stlačením jedného veľkého tlačidla nosič otvoríte, a to pokojne aj v masívnych lyžiarskych rukaviciach . 

             

 

 1. Proti zlodejom

  Whispbar WB300 je vybavený uzamykacím systémom, vďaka ktorému môžete svoje lyže či snowboardy nechať na streche bez obáv.

   

 2. Špecialista na nízku spotrebu a hlučnosť

  Tým, že má nosič lyží Whispbar WB300 nízky, aerodynamický profil, prináša motoristom výraznú úsporu paliva oproti nosičom iných značiek. Zároveň poskytuje cestujúcim výnimočný komfort počas jazdy – práve nízka konštrukcia a tvar sú zárukou malého odporu vzduchu, a teda minimálneho hluku.

 

 1. Futuristický dizajn

  Whispbar WB300 je technologickou novinkou s množstvom užitočných vlastností a funkčným prevedením. Nečakajte však strohý dizajn – výrobcovi sa podarilo vytvoriť produkt s moderným, nadčasovým vzhľadom. Nosiče lyží Whispbar WB300 sú rozpoznateľné na prvý pohľad. Vyzerajú totiž naozaj dobre!

  Nosiče majú strieborný eloxovaný povrch, vďaka ktorému získa váš automobil na atraktivite. A to bez ohľadu na to, či máte športové coupé, elegantný sedan alebo rodinné combi. Keď na hory, tak štýlovo!   

   

Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.