Buzz Buffalo 4
 
 

Buzz Buffalo 4

Značka: Buzz Rack
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

239 € s DPH
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
Dostupnosť:
Skladom
Počet: ks
Kúpiť na splátky:
Quatro kalkulačka

Hľadáte cenovo výhodný, konštrukčne jednoduchý, ale bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklov na ťažné zariadenie? Nosič bicyklov Buzz Buffalo 4 značky Buzz Rack je určený na prepravu až 4 bicyklov.

Nosič bicyklov Buzz Buffalo 4 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia. To zabezpečuje otočné doťahovacie zariadenie, ktoré stačí iba položiť na ťažnú guľu a dotiahnuť otočnou hlavicou. V hlavici sa nachádza zámok, ktorým celý nosič uzamknete. V prípade ak sa jedná o opotrebovanejšiu guľu na ťažnom zariadení, uchytenie nosiča môžete zabezpečiť dotiahnutím poistnej matice ( kľúč je súčasťou dodávky).
Ochrana bicykla bicykle s k nosiču pevne prichytené penovými úchytmi, ktoré bezpečne udržia bicykel na mieste a zabránia jeho poškodeniu.
Uzamknutie bicyklov inteligentný uzamykací systém zabezpečí Vaše bicykle počas prepravy.
Cyklonosič Buzz Buffalo 4 disponuje sklopnou funkciou nosiča. To znamená, že ak sa potrebujete dostať k batožine v kufri auta, nie je potrebné bicykle z nosiča skladať. Stačí celý, naložený nosič sklopiť a otvoriť kufor. Nosič sklopíte pomocou ľahko prístupného pedálu. Sklápací systém je zabezpečený bezpečnostným spínačom proti nechcenému, alebo náhodnému sklopeniu.
Bezpečnosť - nosič Buzz Buffalo 4 je dodávaný z bezpečnostným popruhom ktorý dodatočne zabezpečí Vaše bicykle na nosiči. Popruh je polstrovaný aby sa zabránilo poškriabaniu bicyklov.
Sklopenie rampy - nosič je možné pri skladovaní sklopiť. Rovnako ho je možné sklopiť aj keď je namontovaný na aute a nie sú na ňom namontované bicykle, čo určite oceníte pri parkovaní.

 

Montáž nosiča:

 


 

UPOZORNENIE: V súlade s pravidlami cestnej premávky  je nutné pri montáži bicyklov na nosič dbať na to, aby nedošlo k prekrytiu zadných svetiel a evidenčného čísla vozidla. Svetlá aj evidenčné číslo musia ostať viditeľné bez prekážky aj po namontovaní bicyklov na nosič.

Vonkajšie rozmery
Rozmery 86 x 34 x 30 cm 
Kapacita
Bicykle 4x 
Integrované zadné svietenie nie 
Upevnenie na ťažné zariadenie - uzamykateľné 
Sklopenie nosiča áno 
Nosnosť (kg) 60 
Hmotnosť 10,5 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla 15 kg
Zamykanie bicyklov áno 
Uzamykanie áno 
[Svetelná rampa s držiakom ŠPZ]
Svetelná rampa určená pre cyklonosič Buffalo zn,BuzzRack
Cena s DPH: 79€
Diskusia
Pridať nový príspevok
Marek
Zdravím je tento nosič momentálne? A aj svetelná rampa ak nie kedy bude? ďakujem
31.05.2021 o 07:44:12Reagovať
Matus
Dobry den, ako je mozne pri tomto nosici vyriesit problem s viditelnostou zadnych svetiel a ECV vozidla? Kedze tieto podla vyhlasky musia ostat viditelne.
10.05.2018 o 13:20:09Reagovať
Admin Autohaus.sk
Dobrý deň,

to záleží aj od auta a bicyklov, u niektorých predávame však k tomuto nosiču ako doplnok svetelnú rampu aj s priestorom na umiestnenie ECV. Cena je 55 Eur.

Autohaus.sk
10.05.2018 o 13:57:42Reagovať
Július
Dobrý deň. Prosím Vás kedy bude tento nosič u vás k odberu alebo je len na objednávku?
14.06.2018 o 12:43:05Reagovať
Norbert Blažo
Ako si objednám k tomuto nosiču tú svetelnú rampu ?????
03.09.2020 o 12:15:07Reagovať
Admin Autohaus.sk
Dobrý deň,

Nosič je momentálne vypredaný. Tento rok už skladom ani nebude. Rampa skladom je v cene 55€. Ak si ju chcete objednať samostatne a nosič už máte, môžete poslať objednávku mailom na info@autohaus.sk
03.09.2020 o 12:21:35Reagovať
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.