Buzz Buffalo 4
 
 

Buzz Buffalo 4

Značka: Buzz Rack
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

229 € s DPH
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
Dostupnosť:
Skladom
Počet: ks
Kúpiť na splátky:
Quatro kalkulačka

Hľadáte cenovo výhodný, konštrukčne jednoduchý, ale bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklov na ťažné zariadenie? Nosič bicyklov Buzz Buffalo 4 značky Buzz Rack je určený na prepravu až 4 bicyklov.

Nosič bicyklov Buzz Buffalo 4 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia. To zabezpečuje otočné doťahovacie zariadenie, ktoré stačí iba položiť na ťažnú guľu a dotiahnuť otočnou hlavicou. V hlavici sa nachádza zámok, ktorým celý nosič uzamknete. V prípade ak sa jedná o opotrebovanejšiu guľu na ťažnom zariadení, uchytenie nosiča môžete zabezpečiť dotiahnutím poistnej matice ( kľúč je súčasťou dodávky).
Ochrana bicykla bicykle s k nosiču pevne prichytené penovými úchytmi, ktoré bezpečne udržia bicykel na mieste a zabránia jeho poškodeniu.
Uzamknutie bicyklov inteligentný uzamykací systém zabezpečí Vaše bicykle počas prepravy.
Cyklonosič Buzz Buffalo 4 disponuje sklopnou funkciou nosiča. To znamená, že ak sa potrebujete dostať k batožine v kufri auta, nie je potrebné bicykle z nosiča skladať. Stačí celý, naložený nosič sklopiť a otvoriť kufor. Nosič sklopíte pomocou ľahko prístupného pedálu. Sklápací systém je zabezpečený bezpečnostným spínačom proti nechcenému, alebo náhodnému sklopeniu.
Bezpečnosť - nosič Buzz Buffalo 4 je dodávaný z bezpečnostným popruhom ktorý dodatočne zabezpečí Vaše bicykle na nosiči. Popruh je polstrovaný aby sa zabránilo poškriabaniu bicyklov.
Sklopenie rampy - nosič je možné pri skladovaní sklopiť. Rovnako ho je možné sklopiť aj keď je namontovaný na aute a nie sú na ňom namontované bicykle, čo určite oceníte pri parkovaní.

 

Montáž nosiča:

 


 

UPOZORNENIE: V súlade s pravidlami cestnej premávky  je nutné pri montáži bicyklov na nosič dbať na to, aby nedošlo k prekrytiu zadných svetiel a evidenčného čísla vozidla. Svetlá aj evidenčné číslo musia ostať viditeľné bez prekážky aj po namontovaní bicyklov na nosič.

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm) 86 
Šírka (cm) 34 
Výška (cm) 44 
Kapacita
Bicykle 4x 
Integrované zadné svietenie nie 
Upevnenie na ťažné zariadenie - uzamykateľné 
Sklopenie nosiča áno 
Nosnosť (kg) 60 
Hmotnosť 10,5 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla 15 kg
Zamykanie bicyklov áno 
Uzamykanie áno 
[Svetelná rampa s držiakom ŠPZ]
Svetelná rampa určená pre cyklonosič Buffalo zn,BuzzRack
Cena s DPH: 69€
Diskusia
Pridať nový príspevok
Marek
Zdravím je tento nosič momentálne? A aj svetelná rampa ak nie kedy bude? ďakujem
31.05.2021 o 07:44:12Reagovať
Matus
Dobry den, ako je mozne pri tomto nosici vyriesit problem s viditelnostou zadnych svetiel a ECV vozidla? Kedze tieto podla vyhlasky musia ostat viditelne.
10.05.2018 o 13:20:09Reagovať
Admin Autohaus.sk
Dobrý deň,

to záleží aj od auta a bicyklov, u niektorých predávame však k tomuto nosiču ako doplnok svetelnú rampu aj s priestorom na umiestnenie ECV. Cena je 55 Eur.

Autohaus.sk
10.05.2018 o 13:57:42Reagovať
Július
Dobrý deň. Prosím Vás kedy bude tento nosič u vás k odberu alebo je len na objednávku?
14.06.2018 o 12:43:05Reagovať
Norbert Blažo
Ako si objednám k tomuto nosiču tú svetelnú rampu ?????
03.09.2020 o 12:15:07Reagovať
Admin Autohaus.sk
Dobrý deň,

Nosič je momentálne vypredaný. Tento rok už skladom ani nebude. Rampa skladom je v cene 55€. Ak si ju chcete objednať samostatne a nosič už máte, môžete poslať objednávku mailom na info@autohaus.sk
03.09.2020 o 12:21:35Reagovať
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.