MFT BackBox Čierny + základňa + bočnice
 
 

MFT BackBox Čierny + základňa + bočnice

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

1 298 € s DPH
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
Dostupnosť:
Nedostupné
Počet:
Kúpiť na splátky:
Quatro kalkulačka

Hľadáte riešenie na prepravu lyží, snowboardov, golfových tyčí a Vaše vozidlo je príliš vysoké na umiestnenie strešného boxu, alebo tento spôsob prepravy jednoducho Vám nevyhovuje?

Praktický a variabilný BackBox na ťažné zariadenie je pre Vás ideálnym riešením! Prepravíte s ním  všetko potrebné pre trávenie voľného času s celou rodinou tak ako štandardný strešný box no s oveľa ľahším prístupom k batožine a tiež nebudete musieť strážiť výšku vozidla v podzemných parkoviskách.

Výnimočnosťou tohto boxu je, že bočnice po stranách sa dajú vymeniť za nádstavce ktoré Vám rázom vykúzlia priestor pre umiestnenie lyží, snowboardov, golfových tyčí či iných dlhších predmetov, ktoré by ste inak do boxu neumiestnili. 300 litrový obsah tak vďaka bočným adaptérom premeníte na 326 litrov a dĺžka 154 cm sa v stredovej časti predĺži na 190 cm. Prepraviť tak môžete dokonca až 5 párov lyží s max.dĺžkou 185cm. 

Bočné adaptéry ( sú súčasťou boxu) v rovnakom farebnom prevedení ako box a môžete si ich podľa potreby vymieňať. 

 

 

MFT BackBox je z veľmi pevného materiálu, extra odolný voči poškriabaniu. Súčasťou boxu sú moderné, plne LED diódové svetlá s veľmi nízkou spotrebou energie. Farba: čierna, spodná časť matná, veko má vysoký lesk.

Tento box sa na ťažné zariadenie umiestni pomocou základne MFT BackCarrier, ktorá je súčasťou boxu.

Aj s namontovaným boxom je možné otvoriť piate dvere, sklápanie je odistené tiahlom v spodnej části pod ŠPZ. Je možné použiť aj na vozidlá s veľmi rozmernými piatymi dverami - napr. VW Transporter T4 a T5 alebo Mercedes Viano kedy je potrebné po sklopení boxu povoliť kľučku na upínacom mechanizme základne a celý systém stlačiť smerom k zemi.

 

 

Inštruktážne video: 

Diskusia
Pridať nový príspevok
Vlado
Dobrý deň,

máte pobočku aj v Bratislave?
06.02.2022 o 17:45:44Reagovať
ivan
Dobrý deň,
potrebujem ku boxu aj strešné nosiče?
25.02.2020 o 07:53:30Reagovať
An
Toto je box na tazne zariadenie. Potrebujete tazne zariadenie - gulu.
03.12.2021 o 22:40:20Reagovať
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.